Ontario Power Generation/Control Maintenance Assessor
Latest Salary
$02003
Total Compensation
$0Incl. $498 benefits
Employer Rank
#0Ontario Power Generation
Years on List
02002–2003
| Year | Employer | Position | Salary | Benefits | Total |
|---|---|---|---|---|---|
| 2003 | Ontario Power Generation | Control Maintenance Assessor | $109,870 | $498 | $110,368 |
| 2002 | Ontario Power Generation | Control Maintenance Assessor | $102,221 | $603 | $102,823 |