Municipal Property Assessment Corporation/Sales Account Executive / Chargé de compte d'affaires
Latest Salary
$02025
Total Compensation
$0Incl. $143 benefits
Employer Rank
#0Municipal Property Assessment Corporation
Years on List
02024–2025
| Year | Employer | Position | Salary | Benefits | Total |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | Municipal Property Assessment Corporation | Sales Account Executive / Chargé de compte d'affaires | $110,701 | $143 | $110,845 |
| 2024 | Municipal Property Assessment Corporation | Sales Account Executive / Chargé de compte d’affaires | $102,782 | $155 | $102,937 |