County Of Simcoe/Director, Procurement Fleet and Property
Latest Salary
$02025
Total Compensation
$0Incl. $1,094 benefits
Employer Rank
#0County Of Simcoe
Years on List
02015–2025
| Year | Employer | Position | Salary | Benefits | Total |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | County Of Simcoe | Director, Procurement Fleet and Property | $206,388 | $1,094 | $207,482 |
| 2024 | County Of Simcoe | Director, Procurement Fleet and Property | $192,820 | $1,088 | $193,908 |
| 2023 | County Of Simcoe | $187,027 | $1,149 | $188,176 | |
| 2022 | County Of Simcoe | Director, Procurement, Fleet and Property | $181,411 | $1,402 | $182,812 |
| 2021 | County Of Simcoe | Director, Procurement, Fleet and Property | $178,317 | $1,562 | $179,879 |
| 2020 | County Of Simcoe | Director, Procurement, Fleet and Property | $176,176 | $1,606 | $177,782 |
| 2019 | County Of Simcoe | Director, Procurement, Fleet and Property | $175,050 | $1,585 | $176,634 |
| 2018 | County of Simcoe | Director, Procurement, Fleet and Property | $166,079 | $1,133 | $167,212 |
| 2017 | County of Simcoe | Director, Procurement, Fleet and Property | $164,887 | $924 | $165,811 |
| 2016 | County of Simcoe | Director, Procurement, Fleet and Property | $166,273 | $855 | $167,128 |
| 2015 | County of Simcoe | Director, Procurement, Fleet & Property | $158,111 | $893 | $159,004 |