City Of St. Thomas/Registered Nurse Supervisor, Valleyview Home
Latest Salary
$02024
Total Compensation
$0Incl. $890 benefits
Employer Rank
#0City Of St. Thomas
Years on List
02018–2024
| Year | Employer | Position | Salary | Benefits | Total |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | City Of St. Thomas | Registered Nurse Supervisor, Valleyview Home | $118,054 | $890 | $118,943 |
| 2023 | City Of St. Thomas | $115,515 | $849 | $116,364 | |
| 2022 | City Of St. Thomas | Registered Nurse Supervisor, Valleyview Home | $107,622 | $808 | $108,431 |
| 2021 | City Of St. Thomas | Registered Nurse Supervisor, Valleyview Home | $107,633 | $853 | $108,486 |
| 2020 | City Of St. Thomas | Registered Nurse Supervisor, Valleyview Home | $108,554 | $821 | $109,375 |
| 2019 | City Of St. Thomas | Registered Nurse, Supervisor | $105,736 | $734 | $106,470 |
| 2018 | City of St. Thomas | Register Nurse Supervisor | $100,185 | $699 | $100,884 |