Independent Electricity System Operator/Senior Analyst, Market Assessment
Latest Salary
$02010
Total Compensation
$0Incl. $466 benefits
Employer Rank
#0Independent Electricity System Operator
Years on List
02010–2010
| Year | Employer | Position | Salary | Benefits | Total |
|---|---|---|---|---|---|
| 2010 | Independent Electricity System Operator | Senior Analyst, Market Assessment | $103,439 | $466 | $103,905 |