Heritage Green Nursing Home/Assistant Administrator
Latest Salary
$02025
Total Compensation
$0Incl. $1,465 benefits
Employer Rank
#0Heritage Green Nursing Home
Years on List
02020–2025
| Year | Employer | Position | Salary | Benefits | Total |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | Heritage Green Nursing Home | Assistant Administrator | $130,924 | $1,465 | $132,389 |
| 2024 | Heritage Green Nursing Home | Assistant Administrator | $140,911 | $1,447 | $142,358 |
| 2023 | Heritage Green Nursing Home | $105,518 | $1,406 | $106,924 | |
| 2022 | Heritage Green Nursing Home | Assistant Administrator | $107,243 | $1,395 | $108,638 |
| 2020 | Heritage Green Nursing Home | Assistant Administrator | $105,053 | $1,297 | $106,350 |