City Of Kingston/Administrator, Rideaucrest Home
Latest Salary
$02025
Total Compensation
$0Incl. $1,750 benefits
Employer Rank
#0City Of Kingston
Years on List
02015–2025
| Year | Employer | Position | Salary | Benefits | Total |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | City Of Kingston | Administrator, Rideaucrest Home | $196,629 | $1,750 | $198,379 |
| 2024 | City Of Kingston | Administrator, Rideaucrest Home | $176,749 | $1,389 | $178,138 |
| 2023 | City Of Kingston | $165,859 | $1,462 | $167,321 | |
| 2022 | City Of Kingston | Administrator, Rideaucrest Home | $144,808 | $1,145 | $145,953 |
| 2021 | City Of Kingston | Administrator, Rideaucrest Home | $135,888 | $1,046 | $136,934 |
| 2020 | City Of Kingston | Administrator, Rideaucrest Home | $136,253 | $1,040 | $137,293 |
| 2019 | City Of Kingston | Administrator, Rideaucrest Home | $130,628 | $1,111 | $131,739 |
| 2018 | City of Kingston | Administrator, Rideaucrest Home | $126,649 | $1,088 | $127,737 |
| 2017 | City of Kingston | Administrator, Rideaucrest Home | $113,132 | $979 | $114,112 |
| 2016 | City of Kingston | Director of Care | $101,501 | $913 | $102,413 |
| 2015 | City of Kingston | Director of Care | $101,453 | $759 | $102,212 |