City Of Brampton/Coordinator, Real Estate and Planning Law
Latest Salary
$02022
Total Compensation
$0Incl. $405 benefits
Employer Rank
#0City Of Brampton
Years on List
02014–2022
| Year | Employer | Position | Salary | Benefits | Total |
|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | City Of Brampton | Coordinator, Real Estate and Planning Law | $103,338 | $405 | $103,743 |
| 2021 | City Of Brampton | Coordinator, Land Development | $105,061 | $450 | $105,511 |
| 2020 | City Of Brampton | Coordinator, Land Development | $105,584 | $442 | $106,025 |
| 2019 | City Of Brampton | Coordinator, Land Development | $103,249 | $446 | $103,695 |
| 2018 | City of Brampton | Coordinator, Land Development | $103,249 | $465 | $103,713 |
| 2017 | City of Brampton | Co-ordinator, Land Development | $103,245 | $452 | $103,697 |
| 2016 | City of Brampton | Coordinator, Land Development | $103,241 | $458 | $103,699 |
| 2015 | City of Brampton | Coordinator, Land Development | $101,277 | $443 | $101,720 |
| 2014 | City of Brampton | Coordinator, Land Development | $100,297 | $588 | $100,885 |